CGTN TÜRK Türksat Frekans Bilgisi

CGTN TÜRK Türksat Frekans Bilgileri

CGTN TÜRK kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan CGTN TÜRK kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve CGTN TÜRK kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. CGTN TÜRK Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

CGTN TÜRK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

CGTN TÜRK kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıCGTN TÜRK
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipRD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024


CGTN TÜRK kanalının Türksat frekansı nedir?

CGTN TÜRK Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. CGTN TÜRK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CGTN TÜRK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CGTN TÜRK kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CGTN TÜRK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak CGTN TÜRK kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan CGTN TÜRK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.