CGTN DOCUMENTARY HD Türksat Frekans Bilgisi

CGTN DOCUMENTARY HD Türksat Frekans Bilgileri

CGTN DOCUMENTARY HD kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde BELGESEL kategorisinde yer alan CGTN DOCUMENTARY HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve CGTN DOCUMENTARY HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. CGTN DOCUMENTARY HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

CGTN DOCUMENTARY HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

CGTN DOCUMENTARY HD kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıCGTN DOCUMENTARY HD
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriBELGESEL - Tüm Belgesel Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


CGTN DOCUMENTARY HD kanalının Türksat frekansı nedir?

CGTN DOCUMENTARY HD Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. CGTN DOCUMENTARY HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

CGTN DOCUMENTARY HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CGTN DOCUMENTARY HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CGTN DOCUMENTARY HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak CGTN DOCUMENTARY HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan CGTN DOCUMENTARY HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.