BEYAZ TV HD Türksat Frekans Bilgisi

BEYAZ TV HD Türksat Frekans Bilgileri

BEYAZ TV HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan BEYAZ TV HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve BEYAZ TV HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. BEYAZ TV HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

BEYAZ TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

BEYAZ TV HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 26.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıBEYAZ TV HD
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme26.05.2024


BEYAZ TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

BEYAZ TV HD Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BEYAZ TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

BEYAZ TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BEYAZ TV HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BEYAZ TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak BEYAZ TV HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan BEYAZ TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.