BEYAZ TV HD Türksat Frekans Bilgisi

BEYAZ TV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı BEYAZ TV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BEYAZ TV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BEYAZ TV HD Türksat Frekansı Nedir?

BEYAZ TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBEYAZ TV HD
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme24.04.2024


BEYAZ TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

BEYAZ TV HD Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BEYAZ TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

BEYAZ TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BEYAZ TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan BEYAZ TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BEYAZ TV HD Kanal Bilgileri

BEYAZ TV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BEYAZ TV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.