BENGÜ TÜRK HD Türksat Frekans Bilgisi

BENGÜ TÜRK HD Türksat Frekans Bilgileri

BENGÜ TÜRK HD kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan BENGÜ TÜRK HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve BENGÜ TÜRK HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. BENGÜ TÜRK HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

BENGÜ TÜRK HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

BENGÜ TÜRK HD kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 23.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıBENGÜ TÜRK HD
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR27500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.05.2024


BENGÜ TÜRK HD kanalının Türksat frekansı nedir?

BENGÜ TÜRK HD Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. BENGÜ TÜRK HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

BENGÜ TÜRK HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BENGÜ TÜRK HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BENGÜ TÜRK HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak BENGÜ TÜRK HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29 paketinde bulunan BENGÜ TÜRK HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.