BBC WORLD NEWS Türksat Frekans Bilgisi

BBC WORLD NEWS Türksat Frekans Bilgileri

BBC WORLD NEWS kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde HABER kategorisinde yer alan BBC WORLD NEWS kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve BBC WORLD NEWS kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. BBC WORLD NEWS Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

BBC WORLD NEWS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

BBC WORLD NEWS kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıBBC WORLD NEWS
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme28.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

BBC WORLD NEWS kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
BBC WORLD NEWS HD 11265 V - Dikey Batı 30000 3/4 T5B DIGITURK HD T55

BBC WORLD NEWS kanalının Türksat frekansı nedir?

BBC WORLD NEWS Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. BBC WORLD NEWS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BBC WORLD NEWS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BBC WORLD NEWS kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BBC WORLD NEWS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak BBC WORLD NEWS kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan BBC WORLD NEWS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.