Al Zahra TV Türksat Frekans Bilgisi

Al Zahra TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı Al Zahra TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel Al Zahra TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. Al Zahra TV Türksat Frekansı Nedir?

Al Zahra TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıAl Zahra TV
Frekansı11557
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.04.2024


Al Zahra TV kanalının Türksat frekansı nedir?

Al Zahra TV Kanalı 11557 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. Al Zahra TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

Al Zahra TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza Al Zahra TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI paketinde bulunan Al Zahra TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ Al Zahra TV Kanal Bilgileri

Al Zahra TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. Al Zahra TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.