A SPOR RADYO Türksat Frekans Bilgisi

A SPOR RADYO Türksat Frekans Bilgileri

A SPOR RADYO kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde SPOR kategorisinde yer alan A SPOR RADYO kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve A SPOR RADYO kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. A SPOR RADYO Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

A SPOR RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

A SPOR RADYO kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 24.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıA SPOR RADYO
Frekansı12053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiATV DOĞU PAKET
TipRD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme24.06.2024


A SPOR RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

A SPOR RADYO Kanalı 12053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. A SPOR RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

A SPOR RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

A SPOR RADYO kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza A SPOR RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak A SPOR RADYO kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV DOĞU PAKET paketinde bulunan A SPOR RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.