A PARA HD Türksat Frekans Bilgisi

A PARA HD Türksat Frekans Bilgileri

A PARA HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde EKONOMİ kategorisinde yer alan A PARA HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve A PARA HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. A PARA HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

A PARA HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

A PARA HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 26.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıA PARA HD
Frekansı11998
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR11666
FEC3/4
Paket İsmiATV HD PAKET
TipHD
KategoriEKONOMİ
ŞifreŞifresiz
Güncelleme26.05.2024


A PARA HD kanalının Türksat frekansı nedir?

A PARA HD Kanalı 11998 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 11666 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. A PARA HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

A PARA HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

A PARA HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza A PARA HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak A PARA HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EKONOMİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV HD PAKET paketinde bulunan A PARA HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.