A PARA HD Türksat Frekans Bilgisi

A PARA HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan EKONOMİ temalı A PARA HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel A PARA HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. A PARA HD Türksat Frekansı Nedir?

A PARA HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıA PARA HD
Frekansı11998
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR11666
FEC3/4
Paket İsmiATV HD PAKET
TipHD
KategoriEKONOMİ
ŞifreŞifresiz
Güncelleme24.04.2024


A PARA HD kanalının Türksat frekansı nedir?

A PARA HD Kanalı 11998 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 11666 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. A PARA HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

A PARA HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza A PARA HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EKONOMİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV HD PAKET paketinde bulunan A PARA HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ A PARA HD Kanal Bilgileri

A PARA HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. A PARA HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.