A HABER RADYO Türksat Frekans Bilgisi

A HABER RADYO Türksat Frekans Bilgileri

A HABER RADYO kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde HABER kategorisinde yer alan A HABER RADYO kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve A HABER RADYO kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. A HABER RADYO Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

A HABER RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

A HABER RADYO kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 13.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıA HABER RADYO
Frekansı12053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiATV DOĞU PAKET
TipRD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme13.07.2024


A HABER RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

A HABER RADYO Kanalı 12053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. A HABER RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

A HABER RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

A HABER RADYO kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza A HABER RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak A HABER RADYO kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV DOĞU PAKET paketinde bulunan A HABER RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.