ATV AVRUPA Türksat Frekans Bilgisi

ATV AVRUPA Türksat Frekans Bilgileri

ATV AVRUPA kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ULUSAL kategorisinde yer alan ATV AVRUPA kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve ATV AVRUPA kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. ATV AVRUPA Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

ATV AVRUPA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

ATV AVRUPA kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 23.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıATV AVRUPA
Frekansı11883
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR4800
FEC5/6
Paket İsmiATV BATI PAKET
TipSD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.06.2024


ATV AVRUPA kanalının Türksat frekansı nedir?

ATV AVRUPA Kanalı 11883 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 4800 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ATV AVRUPA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ATV AVRUPA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ATV AVRUPA kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ATV AVRUPA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak ATV AVRUPA kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV BATI PAKET paketinde bulunan ATV AVRUPA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.