AROUND THE WORLD Türksat Frekans Bilgisi

AROUND THE WORLD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı AROUND THE WORLD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel AROUND THE WORLD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. AROUND THE WORLD Türksat Frekansı Nedir?

AROUND THE WORLD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıAROUND THE WORLD
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK - Tüm Müzik Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme24.04.2024


AROUND THE WORLD kanalının Türksat frekansı nedir?

AROUND THE WORLD Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. AROUND THE WORLD kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AROUND THE WORLD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AROUND THE WORLD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan AROUND THE WORLD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ AROUND THE WORLD Kanal Bilgileri

AROUND THE WORLD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. AROUND THE WORLD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.