ANTALYA RADYO Türksat Frekans Bilgisi

ANTALYA RADYO Türksat Frekans Bilgileri

ANTALYA RADYO kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan ANTALYA RADYO kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve ANTALYA RADYO kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. ANTALYA RADYO Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

ANTALYA RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

ANTALYA RADYO kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 14.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıANTALYA RADYO
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTRT PAKET DOĞU
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme14.07.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

ANTALYA RADYO kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
ANTALYA RADYO 11957 V - Dikey TR 27500 5/6 T4A TRT BATI PAKET

ANTALYA RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

ANTALYA RADYO Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ANTALYA RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ANTALYA RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ANTALYA RADYO kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ANTALYA RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak ANTALYA RADYO kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT PAKET DOĞU paketinde bulunan ANTALYA RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.