AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. Türksat Frekans Bilgisi

AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. Türksat Frekans Bilgileri

AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde DİN kategorisinde yer alan AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 21.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıAL SUNNAH AL NABAWIYAH TV.
Frekansı11012
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU
TipHD
KategoriDİN - Tüm Dini Kanallar
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.05.2024


AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. kanalının Türksat frekansı nedir?

AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. Kanalı 11012 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU paketinde bulunan AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV. kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.