AL RAFIDAIN TV Türksat Frekans Bilgisi

AL RAFIDAIN TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı AL RAFIDAIN TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel AL RAFIDAIN TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. AL RAFIDAIN TV Türksat Frekansı Nedir?

AL RAFIDAIN TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıAL RAFIDAIN TV
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024


AL RAFIDAIN TV kanalının Türksat frekansı nedir?

AL RAFIDAIN TV Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. AL RAFIDAIN TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AL RAFIDAIN TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AL RAFIDAIN TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan AL RAFIDAIN TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ AL RAFIDAIN TV Kanal Bilgileri

AL RAFIDAIN TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. AL RAFIDAIN TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.