AL QURAN AL KAREEM TV. Türksat Frekans Bilgisi

AL QURAN AL KAREEM TV. Türksat Frekans Bilgileri

AL QURAN AL KAREEM TV. kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde DİN kategorisinde yer alan AL QURAN AL KAREEM TV. kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve AL QURAN AL KAREEM TV. kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. AL QURAN AL KAREEM TV. Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

AL QURAN AL KAREEM TV. Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

AL QURAN AL KAREEM TV. kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıAL QURAN AL KAREEM TV.
Frekansı11012
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU
TipHD
KategoriDİN - Tüm Dini Kanallar
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024


AL QURAN AL KAREEM TV. kanalının Türksat frekansı nedir?

AL QURAN AL KAREEM TV. Kanalı 11012 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. AL QURAN AL KAREEM TV. kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AL QURAN AL KAREEM TV. Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

AL QURAN AL KAREEM TV. kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AL QURAN AL KAREEM TV. kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak AL QURAN AL KAREEM TV. kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU paketinde bulunan AL QURAN AL KAREEM TV. kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.