AL KARMA Türksat Frekans Bilgisi

AL KARMA Türksat Frekans Bilgileri

AL KARMA kanalını Türksat T5A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde DİN kategorisinde yer alan AL KARMA kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve AL KARMA kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. AL KARMA Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

AL KARMA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

AL KARMA kanalının Türksat T5A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıAL KARMA
Frekansı11515
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaMena
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT PAKET 1 - MENA
TipSD
KategoriDİN - Tüm Dini Kanallar
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


AL KARMA kanalının Türksat frekansı nedir?

AL KARMA Kanalı 11515 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Mena, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. AL KARMA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AL KARMA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

AL KARMA kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AL KARMA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak AL KARMA kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5A uydusunda TÜRKSAT PAKET 1 - MENA paketinde bulunan AL KARMA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.