AL JAZEERA INTERNATINAL HD Türksat Frekans Bilgisi

AL JAZEERA INTERNATINAL HD Türksat Frekans Bilgileri

AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. AL JAZEERA INTERNATINAL HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

AL JAZEERA INTERNATINAL HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıAL JAZEERA INTERNATINAL HD
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme28.05.2024


AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalının Türksat frekansı nedir?

AL JAZEERA INTERNATINAL HD Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

AL JAZEERA INTERNATINAL HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.