AL JAZEERA INTERNATINAL HD Türksat Frekans Bilgisi

AL JAZEERA INTERNATINAL HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel AL JAZEERA INTERNATINAL HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. AL JAZEERA INTERNATINAL HD Türksat Frekansı Nedir?

AL JAZEERA INTERNATINAL HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıAL JAZEERA INTERNATINAL HD
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme22.04.2024


AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalının Türksat frekansı nedir?

AL JAZEERA INTERNATINAL HD Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

AL JAZEERA INTERNATINAL HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ AL JAZEERA INTERNATINAL HD Kanal Bilgileri

AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. AL JAZEERA INTERNATINAL HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.