AL JAZEERA Türksat Frekans Bilgisi

AL JAZEERA Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı AL JAZEERA kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel AL JAZEERA Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. AL JAZEERA Türksat Frekansı Nedir?

AL JAZEERA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıAL JAZEERA
Frekansı18633
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiCRYSTAL TV PAKET
TipSD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024


AL JAZEERA kanalının Türksat frekansı nedir?

AL JAZEERA Kanalı 18633 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. AL JAZEERA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AL JAZEERA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AL JAZEERA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda CRYSTAL TV PAKET paketinde bulunan AL JAZEERA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ AL JAZEERA Kanal Bilgileri

AL JAZEERA kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. AL JAZEERA kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.