AL HADATH NEWS CHANNEL Türksat Frekans Bilgisi

AL HADATH NEWS CHANNEL Türksat Frekans Bilgileri

AL HADATH NEWS CHANNEL kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan AL HADATH NEWS CHANNEL kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve AL HADATH NEWS CHANNEL kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. AL HADATH NEWS CHANNEL Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

AL HADATH NEWS CHANNEL Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

AL HADATH NEWS CHANNEL kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıAL HADATH NEWS CHANNEL
Frekansı12457
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 3 - BATI
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


AL HADATH NEWS CHANNEL kanalının Türksat frekansı nedir?

AL HADATH NEWS CHANNEL Kanalı 12457 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. AL HADATH NEWS CHANNEL kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AL HADATH NEWS CHANNEL Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

AL HADATH NEWS CHANNEL kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AL HADATH NEWS CHANNEL kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak AL HADATH NEWS CHANNEL kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 3 - BATI paketinde bulunan AL HADATH NEWS CHANNEL kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.