AL HADATH NEWS CHANNEL Türksat Frekans Bilgisi

AL HADATH NEWS CHANNEL Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı AL HADATH NEWS CHANNEL kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel AL HADATH NEWS CHANNEL Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. AL HADATH NEWS CHANNEL Türksat Frekansı Nedir?

AL HADATH NEWS CHANNEL Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıAL HADATH NEWS CHANNEL
Frekansı12457
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 3 - BATI
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme24.04.2024


AL HADATH NEWS CHANNEL kanalının Türksat frekansı nedir?

AL HADATH NEWS CHANNEL Kanalı 12457 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. AL HADATH NEWS CHANNEL kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AL HADATH NEWS CHANNEL Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AL HADATH NEWS CHANNEL kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 3 - BATI paketinde bulunan AL HADATH NEWS CHANNEL kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ AL HADATH NEWS CHANNEL Kanal Bilgileri

AL HADATH NEWS CHANNEL kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. AL HADATH NEWS CHANNEL kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.