AKILLI TV Türksat Frekans Bilgisi

AKILLI TV Türksat Frekans Bilgileri

AKILLI TV kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ÇEŞİTLİ kategorisinde yer alan AKILLI TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve AKILLI TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. AKILLI TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

AKILLI TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

AKILLI TV kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 13.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıAKILLI TV
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipSD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreŞifresiz
Güncelleme13.06.2024


AKILLI TV kanalının Türksat frekansı nedir?

AKILLI TV Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. AKILLI TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AKILLI TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

AKILLI TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AKILLI TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak AKILLI TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan AKILLI TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.