AGRO TV Türksat Frekans Bilgisi

AGRO TV Türksat Frekans Bilgileri

AGRO TV kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ÇEŞİTLİ kategorisinde yer alan AGRO TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve AGRO TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. AGRO TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

AGRO TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

AGRO TV kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 31.07.2023 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıAGRO TV
Frekansı11837
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36
TipSD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreŞifresiz
Güncelleme31.07.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

AGRO TV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
AGRO TV 11837 V - Dikey Batı 30000 2/3 T4A TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36

AGRO TV kanalının Türksat frekansı nedir?

AGRO TV Kanalı 11837 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. AGRO TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AGRO TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

AGRO TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AGRO TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak AGRO TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36 paketinde bulunan AGRO TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.