ADA TV Türksat Frekans Bilgisi

ADA TV Türksat Frekans Bilgileri

ADA TV kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan ADA TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve ADA TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. ADA TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

ADA TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

ADA TV kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 14.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıADA TV
Frekansı12610
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR20830
FEC3/4
Paket İsmiTURKSAT KIBRIS PAKET 1 - BATI
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme14.07.2024


ADA TV kanalının Türksat frekansı nedir?

ADA TV Kanalı 12610 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 20830 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. ADA TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ADA TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ADA TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ADA TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak ADA TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TURKSAT KIBRIS PAKET 1 - BATI paketinde bulunan ADA TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.