ADA TV Türksat Frekans Bilgisi

ADA TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı ADA TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ADA TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ADA TV Türksat Frekansı Nedir?

ADA TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıADA TV
Frekansı12610
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR20830
FEC3/4
Paket İsmiTURKSAT KIBRIS PAKET 1 - BATI
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.04.2024


ADA TV kanalının Türksat frekansı nedir?

ADA TV Kanalı 12610 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 20830 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. ADA TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ADA TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ADA TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TURKSAT KIBRIS PAKET 1 - BATI paketinde bulunan ADA TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ADA TV Kanal Bilgileri

ADA TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ADA TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.