A2 HD Türksat Frekans Bilgisi

A2 HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSAL temalı A2 HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel A2 HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. A2 HD Türksat Frekansı Nedir?

A2 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıA2 HD
Frekansı11998
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR11666
FEC3/4
Paket İsmiATV HD PAKET
TipHD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme12.04.2024


A2 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

A2 HD Kanalı 11998 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 11666 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. A2 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

A2 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza A2 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV HD PAKET paketinde bulunan A2 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ A2 HD Kanal Bilgileri

A2 HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. A2 HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.