24 TV Türksat Frekans Bilgisi

24 TV Türksat Frekans Bilgileri

24 TV kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde HABER kategorisinde yer alan 24 TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve 24 TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. 24 TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

24 TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

24 TV kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal Adı24 TV
Frekansı12298
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR4800
FEC5/6
Paket İsmiTÜRKMEDYA SD PAKET
TipSD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024


24 TV kanalının Türksat frekansı nedir?

24 TV Kanalı 12298 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 4800 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. 24 TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

24 TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

24 TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza 24 TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak 24 TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKMEDYA SD PAKET paketinde bulunan 24 TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.