24 TV Türksat Frekans Bilgisi

24 TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı 24 TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel 24 TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. 24 TV Türksat Frekansı Nedir?

24 TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı24 TV
Frekansı12298
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR4800
FEC5/6
Paket İsmiTÜRKMEDYA SD PAKET
TipSD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme12.04.2024


24 TV kanalının Türksat frekansı nedir?

24 TV Kanalı 12298 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 4800 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. 24 TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

24 TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza 24 TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKMEDYA SD PAKET paketinde bulunan 24 TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ 24 TV Kanal Bilgileri

24 TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. 24 TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.