Chuckynin Laneti - Curse Of Chucky

Ünlü korku serisinin son filmi yine tüyler ürpertiyor. Doğduğundan beri tekerlekli sandalyeye mahkum olan Nica, annesini kaybedince kızkardeşi Barb ve eniştesi Ian ile cenaze için bir araya gelirler.


Chuckynin Laneti - Curse Of Chucky filmini  FilBox Sinema TV Aksiyon kanalından HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Chuckynin Laneti - Curse Of Chucky 

Chuckynin Laneti - Curse Of Chucky izle

Chuckynin Laneti - Curse Of Chucky  filmini FilBox Sinema TV Aksiyon kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Chuckynin Laneti - Curse Of Chucky 

2013 Korku türündeki filmin yönetmenliğini Don Mancini üstlenmektedir. Oyuncuları Chantal Quesnelle, Jordan Gavaris, Fiona Dourif'ten oluşmaktadır.

Ünlü korku serisinin son filmi yine tüyler ürpertiyor. Doğduğundan beri tekerlekli sandalyeye mahkum olan Nica (Fiona Dourif), annesini kaybedince kızkardeşi Barb ve eniştesi Ian ile cenaze için bir araya gelirler. O sırada Nica'ya bir paket gelir. Pakette korkunç görünümlü bir bebek vardır. Bir süre sonra çevresindeki insanlar ölmeye başlayınca Nica, bu bebeğin bir oyuncaktan çok daha fazlası olduğunu anlar.

Fragman İzle
Kategori: