DA VINCI HD Türksat Frekans Bilgisi

DA VINCI HD Türksat Frekans Bilgileri

DA VINCI HD kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ÇOCUK kategorisinde yer alan DA VINCI HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve DA VINCI HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. DA VINCI HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

DA VINCI HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

DA VINCI HD kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 10.07.2023 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıDA VINCI HD
Frekansı11675
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR24444
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK T37
TipHD
KategoriÇOCUK - Tüm Çocuk Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme10.07.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

DA VINCI HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
DA VINCI HD 11675 V - Dikey Batı 24444 3/4 T3A DIGITURK T37

DA VINCI HD kanalının Türksat frekansı nedir?

DA VINCI HD Kanalı 11675 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 24444 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. DA VINCI HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

DA VINCI HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DA VINCI HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DA VINCI HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak DA VINCI HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK T37 paketinde bulunan DA VINCI HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.