CNBC-E Türksat Frekans Bilgisi

CNBC-E Türksat Frekans Bilgileri

CNBC-E kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde EKONOMİ kategorisinde yer alan CNBC-E kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve CNBC-E kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. CNBC-E Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

CNBC-E Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

CNBC-E kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 13.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıCNBC-E
Frekansı11837
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36
TipHD
KategoriEKONOMİ
ŞifreŞifresiz
Güncelleme13.06.2024


CNBC-E kanalının Türksat frekansı nedir?

CNBC-E Kanalı 11837 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. CNBC-E kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CNBC-E Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CNBC-E kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CNBC-E kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak CNBC-E kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EKONOMİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36 paketinde bulunan CNBC-E kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.