BOOMERANG TV HD Türksat Frekans Bilgisi

BOOMERANG TV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan EKONOMİ temalı BOOMERANG TV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BOOMERANG TV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BOOMERANG TV HD Türksat Frekansı Nedir?

BOOMERANG TV HD kanalı kapandı mı?

BOOMERANG TV HD kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek BOOMERANG TV HD kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

BOOMERANG TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBOOMERANG TV HD
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriEKONOMİ
ŞifreNDS


BOOMERANG TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

BOOMERANG TV HD Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. BOOMERANG TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

BOOMERANG TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BOOMERANG TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EKONOMİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan BOOMERANG TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BOOMERANG TV HD Kanal Bilgileri

BOOMERANG TV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BOOMERANG TV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.