BFZ TÜRK Türksat Frekans Bilgisi

BFZ TÜRK Türksat Frekans Bilgileri

BFZ TÜRK kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan BFZ TÜRK kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve BFZ TÜRK kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. BFZ TÜRK Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

BFZ TÜRK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

BFZ TÜRK kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 29.02.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıBFZ TÜRK
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme29.02.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

BFZ TÜRK kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
BFZ TÜRK 12685 V - Dikey Batı 30000 2/3 T3A TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8

BFZ TÜRK kanalının Türksat frekansı nedir?

BFZ TÜRK Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. BFZ TÜRK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BFZ TÜRK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BFZ TÜRK kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BFZ TÜRK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak BFZ TÜRK kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan BFZ TÜRK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.